98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer نکات خريد پمپ کفکش مناسب

پمپ کفکش بزرگتر هميشه بهتر نيست.


نکاتي در مورد انتخاب پمپ کفکش مناسب


شما در حال خريد يک

پمپ کفکش جديد هستيد ، مي خواهيد بهترين ، طولاني ترين پايدار ، بزرگترين و بالاترين ظرفيت پمپ کفکش را داشت باشيد.


هرچه پمپ بزرگتر باشد ، عملکرد آن نيز بهتر است ، درست است؟ اشتباه.


اين تصور غلط رايج که پمپ هاي بزرگتر از عملکرد بهتري برخوردار هستند ، منجر به مسائل مختلف مربوط به چرخه کوتاه پمپ ها مي شود. چرخه کوتاه عموماً هنگام نصب پمپ ، شروع و متوقف مي شود ، و باعث مي شود که پمپ زود از بين برود.


 از نکات زير استفاده کنيد تا بتوانيد بهترين انتخاب را داشته و مناسب ترين و بهترين پمپ کفکش را مناسب با کاربري خود تهيه نماييد.


 


جهت کسب اطلاعات بيشتر و مشاهده مشخصات فني و قيمت پمپ کفکش روي لينک زير کليک کنيد.


http://www.bamintahvie.com/category/pump-boster-pump/ballast-pumps-sewage-pumps


 


نکات مربوط به اندازه پمپ کفکش


 


قبل از شروع

نصب پمپ کفکش يا جايگزيني ، ظرفيت سيستم را در نظر بگيريد. ظرفيت سيستم ، که به طور معمول با نياز خانه هاي مسي (تعداد حمام ، آشپزخانه و غيره) تعيين مي شود ، هنگام تصميم گيري در مورد توان (اسب بخار) پمپ بسيار مهم است.


سر کل ديناميکي سيستم را تعيين کنيد. سر کل ديناميکي ، مي تواند به عنوان مقدار کل قد که مايع پمپ مي شود ، تعريف شود و مجموع سر استاتيک و سر اصطکاک است.


سراستاتيک تغيير کلي در ارتفاع از سطح سيال در گودال ، تا بالاترين نقطه تخليه در سيستم است.


سر اصطکاک يک ضرر اضافي است که به عنوان جريان آب از طريق لوله ها ، شيرهاي چک ، آرنج ها و اتصالات ايجاد مي شود. اصطکاک تابعي از سرعت سيال است و در اندازه لوله ، سرعت جريان و زبري سطح تغيير مي کند.


نوع جامدهايي را که پمپ ممکن است با آن روبرو شويد ، بررسي کنيد. هيچ دو پمپ کفکش يکسان نيستند. ممکن است يکي از مواد جامد را تا 1 محل کار کند ، در حالي که ديگري ممکن است مواد جامد را تا 2 اينچ کنترل کند. نصب هاي نامناسب مانند پمپ هاي پساب که به جاي مواد جامد که از پمپ هاي کفکش عبور مي کنند نصب مي شوند ، مي توانند منجر به خرابي پمپ و سيل شوند.


انتخاب درست حوضه هنگام اندازه گيري و نصب

پمپ کف کش جديد بسيار مهم است. پس از تعيين صحيح نوع (HP ، ساخت و ساز ، سوئيچ ، و غيره) پمپ کفکش ، تعيين مي کنيد که حوضه شما از بالاي حوضه يا سمت آن تخليه شود. عمق متوسط ??حوضه براي پمپ هاي کف کش استاندارد 24 درجه است.


مهم است که نوع پروانه مورد استفاده در برنامه را نيز در نظر بگيريد.


الف) پروانه گرداب درون محفظه پمپ فرو مي رود ، عمل چرخش چرخشي ايجاد مي کند که در واقع آب را از طريق سيستم پمپ مي کند. مزيت طراحي اين است که پروانه در مسير جريان قرار ندارد و بنابراين ، فرصت انسداد را به شدت کاهش مي دهد.


ب) پمپ کفکش گريز از مرکز ، در مقايسه با آن ، در انتقال آب مؤثرتر است. با اين وجود احتمال گرفتگي زياد مي شود زيرا تمام آبهاي پمپ شده بايد بين ونهاي پروانه عبور کنند.


نيازهاي پمپاژ خود را در نظر بگيريد. آيا شما در حال نصب يک سيستم ساده يا يک سيستم دوگانه هستيد؟


الف) سيستم ساده ، يک پمپ کفکش منفرد در يک حوضه استاندارد است. اين سناريوي استفاده استاندارد شما براي يک زيرزمين با اندازه متوسط ??در يک خانه خانوادگي است.


ب- سيستم دوتايي ، شامل دو پمپ کفکش در همان حوضه است. اگر مشتري زيرزميني با اندازه متوسط ??داشته باشد يا با مصاديق روزانه مصرف زياد آب روبرو شود ، يک سيستم دوتايي را در نظر بگيريد. سيستم هاي دوبلکس ، اغلب به نصب کنترلر پمپ احتياج دارند تا صاحب خانه بتواند به درستي استفاده هر پمپ کفکش را بطور جداگانه مديريت کند.


در نهايت ، آزمايشگاه فاضلاب جديد را آزمايش کنيد تا از حداکثر سرعت حاصل شود. اغلب اوقات ، اندازه نامناسب لوله ، از جمله عوامل ديگر ، مي تواند منجر به عدم پمپ هاي کفکش در دستيابي به GPM تبليغ شده شود. محاسبه صحيح واحدهاي ثابت لوازم جانبي (ماشين ظرفشويي ، حمام ، ماشين لباسشويي و غيره) براي پيدا کردن ظرفيت مناسب پمپ ، اطمينان حاصل خواهد کرد که شما پمپ کفکش صحيح را براي کار انتخاب کرده ايد.


در صورت نياز به اطلاعات بيشتر ، سيستم پمپ خود را بر اساس ميزان جريان مورد نياز و TDH انتخاب کنيد تا خواسته هاي سيستم را برآورده کنيد. اکثر توليد کنندگان پمپ منحني هاي عملکردي را منتشر مي کنند که نشان دهنده قابليت جريان و هد محصولاتشان است.


جهت کسب اطلاعات بيشتر و مشاهده مشخصات فني و

قيمت پمپ کفکش روي لينک زير کليک کنيد.


http://www.bamintahvie.com/category/pump-boster-pump/ballast-pumps-sewage-pumps


 

کلمات کلیدی: پمپ ,مي ,کفکش ,سيستم ,يک ,کنيد ,پمپ کفکش ,مي شود ,پمپ هاي ,در نظر ,نظر بگيريد ,در نظر بگيريد ,يک پمپ کفکش ,کسب اطلاعات بيشتر ,مشاهده مشخصات فني

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)