98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer مزاياي پمپ کفکش

پمپ کفکش به منظور حذف آب از زيرزمين ها و خزانه ها ساخته شده و با خيال راحت آن را از طريق سيستم فاضلاب يک خانه ذخيره مي کند. عملکرد پمپ sump نسبتاً ساده است ، اگرچه نصب آنها پيچيده تر است.


 


مهمترين مزاياي پمپ کفکش


 


• از خسارت ناشي از جاري


شدن سيل جلوگيري کنيد - هنگامي که باران هاي شديد باران باعث جاري شدن آب در زيرزمين شما مي شود ، مي توانيد به سرعت 15 اينچ آب سيل را که کف آن را پوشانده و تقريباً به همه چيز داخل آسيب مي رساند ، داشته باشيد که در صورت ذخيره کالاهاي با ارزش در زيرزمين مي تواند به ويژه ويرانگر باشد. با استفاده از پمپ فشار کار ، مي توان به راحتي از اين فاجعه جلوگيري کرد.


• تهديد قالب و کپک را کاهش دهيد - رطوبت مداوم درون يک زيرزمين از آب در استخرهاي راکد به رشد قالب و کپک کمک خواهد کرد. اينها نه تنها به مصالح ساختماني آسيب مي رسانند بلکه مشکلات بهداشتي نيز دارند.


پمپ کف کش از طريق سيم برق 10-25 فوت تغذيه مي شود. بسته به مدل ، ولتاژ مي تواند 115 ، 230 ، 460 يا 575 ولت باشد. محفظه پمپ ، که شامل يک موتور و پروانه است ، با چدن ساخته شده و براي استفاده طولاني مدت ساخته شده است.


• خطر آتش سوزي را کاهش دهيد - آب وسايل موجود در زيرزمين مانند ماشين هاي لباسشويي ، آبگرمکن و سيستم هاي گرمايشي را کوتاه مي کند. بنابراين ، گذشته از خراب کردن اين وسايل با ارزش ، آب نيز مي تواند خطر آتش سوزي را ايجاد کند. يک پمپ سانتيمتر از تهديد تجهيزات احتمالي آتش سوزي خانگي جلوگيري مي کند.


 


جهت کسب اطلاعات بيشتر و مشاهده مشخصات فني و

قيمت پمپ کفکش روي لينک زير کليک کنيد.


http://www.bamintahvie.com/category/pump-boster-pump/ballast-pumps-sewage-pumps


 


تعمير و نگهداري پمپ کفکش


• اگر يک قطع کننده مدار خطاي زمين در پريز يا پنل برقي نصب شده است ، حتماً کار کنيد. براي تأييد صحيح بودن در برابر خطاي زمين از دکمه تست روي واحد استفاده کنيد.


• پوشش را برداريد. 3 نوع معمول درب وجود دارد که هر کدام روش حذف کمي متفاوت دارند.


• گودال يا زباله را که مانع از شناور مي شود ، مهار کند يا پروانه پمپ يا لوله تخليه را مسدود کند.


• اطمينان حاصل کنيد که آن را به گونه اي قرار دهيد که شناوري که آن را آزاد و حرکت مي کند و مانع از ديواره هاي گلدان ، لوله کشي تخليه يا اشياء ديگر نشود.


• خط زهکشي از پمپ را تا زماني که شکاف هوا را براي هرگونه علائم خوردگي ، سوراخ ها ، خسارات و نشت ها برطرف کند ، بررسي کنيد.


• يک سوراخ کوچک 3/16 تا 3/8 اينچي در لوله تخليه را مستقيماً بالاي آن بررسي کنيد.


• بطور بصري تمام مکانيزم هاي زنگ (در صورت وجود) ، قطعات في در معرض و اتصالات براي خوردگي را بررسي کنيد. براي جلوگيري از خوردگي مي توانيد از اسپري دافع آب سيلي استفاده کنيد. براي اعمال اسپري سيلي به دستورالعمل استفاده از سازنده مراجعه کنيد.


• تأييد کنيد که در خط تخليه دقيقاً بالاي درب پمپ ، شير چک وجود دارد. در صورت عدم حضور شير چک با مجوز تماس بگيريد تا دريچه چک را اضافه کنيد.


• اطمينان حاصل کنيد که شکاف هوا بين لوله هاي تخليه داخلي و خارجي بايد باز و از بين مانده باشد.


 


نتيجه گيري:


امکانات ايستگاه پمپاژ بسياري از جمله پمپ ها و تجهيزات پمپاژ مايعات از يک مکان به مکان ديگر وجود دارد. آنها براي انواع سيستم هاي زيرساختي ، از جمله تهيه آب کانال ها و حذف فاضلاب به محل پردازش مورد استفاده قرار مي گيرند. اين ايستگاه در سيستم جمع آوري فاضلاب که به آن ايستگاه بالابر نيز مي گويند ، براي رسيدگي به فاضلاب خام که از خطوط لوله زيرزميني تغذيه مي شود ، طراحي شده است.


مشاغل مي توانند از استفاده از پمپ هاي کفکش بهره مند شوند ، زيرا مي تواند بار زيادي از آب را در مدت زمان کمي اداره کند. در صورت داشتن پمپ کفکش براي مقابله با آب و زباله هاي مرطوب ناخواسته ، مقرون به صرفه است.


 


جهت کسب اطلاعات بيشتر و مشاهده مشخصات فني و

فروش پمپ کفکش روي لينک زير کليک کنيد.


http://www.bamintahvie.com/category/pump-boster-pump/ballast-pumps-sewage-pumps


 


 

کلمات کلیدی: مي ,پمپ ,کنيد ,آب ,کند ,استفاده ,در صورت ,آن را ,مي کند ,مي شود ,مي تواند ,را کاهش دهيد ,خطر آتش سوزي , جهت کسب اطلاعات ,کسب اطلاعات بيشتر

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)